3diamanty Elements

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Elements

Jeden z najkrajších automatov vôbec od tvorcov firmy Net Entertainment na piatich valcoch s dvadsiatimi výhernými líniami je automatová hra Elements. Ako už názov napovedá, Elements je založený na štyroch klasických elementov - oheň, voda, vzduch a zem, ktoré vám odkrývajú svoje tajomstvá.

Čakajte explóziu nečakaných prekvapení v podobe mega výhier!

Po rotácii, všetky symboly v akomkoľvek výhernom rade môžu explodovať. Nové symboly padajú dole, aby sa zaplnili miesta tých, ktoré už explodovali. Čaká Vás naozaj vzrušujúci zážitok s množstvom špeciálnych symbolov, ktoré prinášajú nečakané výhry, ako napríklad Free Fall, z ktorých každý má iný Wild symbol. Funkcia Avalanche sa spustí pri akejkoľvek výhre. Symboly potom explodujú a zmiznú, čím uvoľní priestor pre nové, ktoré padajú na voľné miesta v stĺpcoch.
Funkcia Avalanche Meter meria, koľkokrát ste spôsobili Avalanche (lavínu). Pri každej lavíne sa rozsvieti jeden zo štyroch kryštálov. Keď sa vám podarí rozsvietiť všetky štyri, spustí sa automatická lavína len na automatovej hre Elements. Pri takomto druhu bonusov sa dokáže vás zisk vyšplhať neuveriteľne vysoko. Zažijete tak neuveriteľné chvíle s úžasnou grafikou a príjemným zvukom, pri ktorom si nielen zahrajete ale aj zrelaxujete po namáhavom dni.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Elements a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre