3diamanty Geisha Wonders

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Geisha Wonders

Témou automatovej hry Geisha Wonders je Japonská kultúra, okrem iného tu nájdete aj progresívny jackpot, teda Icy Wonders a Tiki Wonders. Hra obsahuje aj Scatter symboly, Wild symboly a bonusové voľné kolá, v ktorých budú Vaše výhry zdvojnásobené. Hra od NetEnt ponúka 5 valcov s tridsiatimi výhernými líniami, na ktorých môžete vyhrávať úžasné jackpoty. Môžete si ju zahrať bez použitia peňazí, ale ak chcete hrať o progresívny alebo základný jackpot, ten môžete vyhrať iba vo verzii, ktorú budete hrať so skutočnými peniazmi. Progresívny jackpot sa dá získať iba náhodne a to tiež len vtedy, keď hráte maximálnou možnou stávkou.

Veľmi atraktívne jackpoty, ako samotná Geisha!

Wild symbol v automatovej hre Geisha Wonders je Budha, pričom je tento symbol aj označený nápisom Wild. Na Scatter symbole je zobrazená samotná gejša, 3 alebo viac týchto symbolov môže aj spustiť bonusovú hru, ktorá pozostáva z niekoľkých voľných kôl a to 10, 20 alebo 30 podľa počtu Scatter symbolov. Ďalšie symboly, ktoré v hre iste objavíte sú napríklad mačka, ryba, bonsaj, čaj, vejár, lampióny v štyroch farbách, pričom všetky tieto symboly sa spájajú s japonskou kultúrou.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Geisha Wonders a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre