3diamanty Ghost Pirates

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Ghost Pirates

Všetci piráti si dobre strážia svoje poklady, ktoré ulúpili od svojich koristí, ani na automatovej hre Ghost Pirates to nie je inak. Stožiare, paluba, ale aj boky lode sú napoly zhnité a z plachiet zostali len zdrapy. Ale legenda hovorí, že v noci sa na lodi objavujú duchovia pirátov, ktorí, rovnako ako za svojho života naďalej mávajú šabľami a točia kormidlo. Tvorcovia firmy NetEnt sa tentoraz zamerali na pirátov duchov, medzi ktorými nechýba aj Peggy Rotten, jednookého Ed a ich priateľ na cestách ex-papagáj Polly. Hra ponúka päť valcov, 3 rady spolu s neskutočnými 243 výhernými líniami.

Vydajte sa na dobrodružnú plavbu na lodi plnej pirátskych duchov, hovoriacich papagájov a nabitých diel.

.
Jednotlivé symboly automatovej hry Ghost Pirates sú prepracované do detailu skvelou animáciou. Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins, ktorými získate vyššie šance na výhru. K výhram v tejto hre vám dopomôžu aj Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins, ktorými získate vyššie šance na výhru. Pirátskou tématikou je presýtené aj moderné grafické spracovanie a zvukové efekty, ktoré sú mierne strašidelné.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Ghost Pirates a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre