3diamanty Golden ticket

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Golden ticket

Automatová hra Golden ticket od spoločnosti Play´n Go je nová hra, ktorá je svojím prevedením veľmi zábavná, s rôznymi animáciami a zaujímavým štýlom padaním symbolov ako "lavína".Zaujimavosťou je, že v hre nie sú klasické valce, ale mriežka 5x5. Táto funkcia prináša vyššie výhry, keďže výherné symboly sa stratia a ostatné sa posunú do nových kombinácii.
Hneď pri vstupe do cirkusovej arény Vás privíta artista, ktorý stojí na pravo a bude vás sprevádzať a baviť počas celej hry. Obrovský stan v pozadí symbolov doplňuje atmosféru dokonalého cirkusu. Všetky symboly na hernom poli sú piktogramy prepojené s prostredím cirkusu. Nájdete tu dva typy kovových závaží, žonglovacie kolky, dva rôzne typy klobúkov, klauna, Strongman a aj cirkusového riaditeľa. Animácie, grafické spracovanie a tiež zvukové efekty Vás určite budú fascinovať a nebudete sa vedieť od hry odtrhnúť.

Užite si veľa zábavy a prekvapivých výhier!

Základné symboly sú: šašo, lev, slon, hviezda, koláč, terč, kačička, vzdušný balón, bubón, balóniky.
Špeciálne symboly sú: principál, silák, klaun, klobúk, závažia, kolky a GOLDEN TICKET. Automatová hra Golden ticket ponúka tiež okrem špeciálnych symbolov a funckií ajbonusovú hru, v ktorej môžete svoju výhru zvýšiť. Pohodlne sa usaďte, vychutnajte si zábavu v manéži a odneste si zážitok a vysokú výhru.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Golden ticket a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre