3diamanty Holmes and the Stolen Stones

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Holmes and the Stolen Stones

Automatová hra Holmes and the Stolen Stones online ponúka päť valcov s tromi radmi a dvadsiatimi výhernými líniami, jej tvorcami je spoločnosť Yggdrasil Gamins. Je inšpirovaná príbehom súkromného detektíva Sherlocka Holmesa.

Otvorte si výherné dvierka s najvyšším jackpotom!

Hra obsahuje osem rôznych typov bežných symbolov, z ktorých prvé štyri sú štandardné ikony z kartovej hry a zahŕňajú piky, srdce, káry a kríže. S nimi môžete získať až 200 mincí výherných kombinácií, ale sú tu aj iné pravidelné symboly, s ktorými získate viac šancí na výhru, napríklad si môžete tiež nájsť portréty Sherlocka Holmesa a doktora Watsona, plus kôpku kníh a lupu slávneho detektíva. Samozrejme nezabúdajte na dva bonusové symboly. Modrá kľúčová dierka a zlatý nápis voľných kôl. Sú dve možnosti, ako získať voľné kolá. Môžete nájsť tri alebo viac Scatter symbolov voľných kôl hocikde na valcoch. Alebo nájdete medzi symbolmi päť kúskov drahých kameňov, ktoré doplnia jeden z radov na každým valcom. Každým z týchto spôsobov dostanete desať voľných kôl, avšak ak ich spustíte druhým spôsobom, budete mať navyše šancu získať počas voľných kôl aj progresívny jackpot.
Hru Vám bude spríjemňovať hudba, ktorá nenápadne pripomína Viktoriánske Anglicko.
Získať môžete okamžité finančné výhry v kasínach s licenciou na automatovej hre Holmes and the Stolen Stones.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Holmes and the Stolen Stones a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre