3diamanty Icy Wonders

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Icy Wonders

Vychutnajte si ľadovú atmosféru päťvalcového automatu hneď teraz na automatovej hre Icy Wonders od NetEnt! Zmrznuté ľadové kocky vám môžu zabezpečiť veľkú výhru až s tridsiatimi výhernými líniami. Stačí vám k tomu iba trocha šťastia a peňazí na hernom účte. Skvelo spracovaná grafika a zvukové efekty Vám zabezpečia úžasné chladné dobrodružstvo, ktoré budete prežívať v teple domova. V hre Icy Wonders hráči nájdu veľa tučniakov. Každý z nich skryl niečo za sebou - niektoré ryby a niektoré kosti z rýb. Úlohou hráča je vybrať tučniaky s rybami, ktoré Vám prinášajú výhry.

Skvelý úlovok na ľadových kryhách!

Automatová hra Icy Wonders, na ktorej máte možnosť hrať s viacerými mincami ponúka dva progresívne jackpoty, výhry a symboly Scatter, Free spins, zástupné symboly wild a bonusovú hru, kde si hráč vyberie bonusového tučniaka, ktorý má hodnotu 10, 20 alebo 30 Free Spins (voľných roztočení) a 2x multiplikátor na výhrach.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Icy Wonders a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre