3diamanty Lights

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Lights

Spoločnosť Net Entertainment, pravidelne produkuje kvalitné hry a automaty online, a preto má pre spokojných fanúšikov hazardu ďalšiu novinku. Tou je automatová hra Lights, ktorá sa môže pýšiť všetkými druhmi čínskych lampášov. Vynikajúco spracovaná grafika Vás hneď na začiatku privíta rojom rozžiarených svetlušiek, ktoré prelietajú z jedného symbolu na druhý, dodáva tejto hre s ázijskou tématikou pokojnú atmostéru, pri ktorej si doslova oddýchnete a pritom môžete aj veľa získať!

Ázijske údolie Vás očarí na prvý pohľad!

Základnými symbolmi sú hracie karty od desať po eso a špeciálnymi sú: Plávajúce Wild a Scatter. Wild symboly sa objavujú na všetkých valcoch kedykoľvek, v rôznych polohách a prispievajú k tvorbe mnohých kombinácií.
Automatová hra Lights ma päť valcov, tri rady s deviatimi výhernými líniami, ponúka tiež spiny zadarmo, a mnoho ďalších funkcií. Scatter spúšťa roztočenia zadarmo.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Lights a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre