3diamanty Pimped

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Pimped

Tvorcovia Play´n Go predstavujú automatovú hru Pimped, v ktorej dej sa odohráva v luxusnom apartmánovom byte v najdrahšej časti mesta, ktorý prináša nádherný výhľad na pozadí tejto hry. Prostredníctvom nej sa prenesiete do sveta dolárových bankoviek, repperov a nechýbajú ani sexi ženy či masívne zlaté šperky. Ak poznáte speváka Snoop Dogga a 50 Centa, tak vám ich môžu náramne pripomínať hlavné postavy tejto online hry. Pri hre vás navyše bude sprevádzať príjemná hudba ladená do hip hopu a peniaze Vám padajú rovno do dlaní, len si ich treba rýchlo pozbierať, kým nebude neskoro.

Zbierajte svoje mega výhry!

Každú svoju výhru si môžete znásobiť na automatovej hre Pimped v dobrovoľnom kole Risk. Zahájite ho kliknutím na tlačidlo RISK potom, čo získate výhru. Vaším cieľom je správne uhádnuť farbu, alebo symbol karty (srdce, káry, kríže, alebo piky), ktorá sa otočí. Ak správne uhádnete farbu, výhra sa zdvojnásobuje, ale ak uhádnete symbol karty, výhra je štvornásobná. Kolo Risk môžete hrať až päťkrát za sebou a maximálne môžete získať až 2 500 mincí. Miliónové výhry sú pripravené pre Vás v našich kasínach, kde si môžete zahrať za reálne peniaze.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Pimped a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre