3diamanty Pixies of the Forest

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Pixies of the Forest

Pixies of the Forest je trojvalcová automatová hra s 99 výhernými líniami na piatich valcoch od firmy IGT. Tento online automat bol vytvorený vďaka popularite jeho predchodcu v kamenných kasínach s názvom Secrets of the Forest. Obidva tieto automaty sú známe vďaka svojim pravidelným a veľmi častým výhram.
Po vizuálnej a zvukovej stránke hry nemožno povedať nič iné, iba že je čarovná.

Čarovné odmeny si odnesie každý hráč!

Témou automatovej hry Pixies of the Forest sú kúzelné víly a nekonečné kúzla. Valce sú umiestnené nad čarodejným lesom, a ak dávate dobrý pozor, môžete zhliadnuť víly skákajúce z jedného stromu na druhý.
Valce sú zaplnené symbolmi nádherných okrídlených víl a ďalej tu nájdete symbol loga hry Pixies of the Forest a klasických hracích kariet. Ďalšie dobre platiacimi symbolmi v hre sú wild symboly a bonusové symboly. Wild symbol v tejto hre určite neprehliadnete a bonusový symbol je zase vaším kľúčom k získaniu voľných zatočení.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Pixies of the Forest a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre