3diamanty Subtopia

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Subtopia

Iste Vás prekvapí automatová hra Subtopia doslovné spojenie Raj pod vodou, v ktorej môžete priamo pod morskou hladinou hľadieť na život zaujimavých bytostí trochu inak. Takto skvelo prepracovanú grafiku s úžasnými zvukovými efektami predstavila firma Net Entertainment na 5 valcoch s 20 výhernými radami. Pozadie nám vypĺňa podvodné mestečko, ktoré ukrýva nielen svoje tajomstvá, ale aj množstvo pokladov, ktoré musíte hľadať prostredníctvom symbolov a funkcií, ktoré nám táto hra ponúka.

Obrovské výhry pod morskou hladinou!

Špeciálne symboly a funkcie Vám pomôžu získať zaujímavé výhry na automatovej hre Subtopia, o ktorých ste doposiaľ len snívali. Hra ponúka okrem klasických kartových symbolov aj symboly animovaných postavičiek, ktoré žijú v tomto podmorskom mestečku plnom tajomných výhier ako napríklad: Inžinier s výkresom v ruke, Kapitán ponorky, Dievča - vedec v okuliaroch, potápač, dievča - mechanik. Wild symboly- predstavuje zlaté zariadenie ako Robot, Scatter symbolmi je Kompas, a nesmie chýbať Free Spins a Multiplier, pomocou ktorých dokážete znásobiť vaše výhry. Mnoho zábavy a prekvapivých výhier prajeme v našich kasínach s licenciou za skutočné peniaze.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Subtopia a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre