3diamanty Victorious

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Victorious

Preneste sa do Rímskej ríše prostredníctvom spoločnosti Net Entertainment na automatovej hre Victorious, ktorá Vám ponúka päť valcov a 243 spôsobov výhry. Zoznámite sa s množstvom hrdinov, aj s najznámejším akým je samotný Cézar, ktorý museli bojovať vlastným telom, aby zachránili svoju krajinu.

Výhru získate zakaždým,

Keď sa Vám podarí nájsť aspoň tri symboly vedľa seba v akomkoľvek smere. Nájdete tu typické kartové symboly, ale aj obrázkové symboly, ako napríklad vojak držiaci meč, alebo Rímske prilby a najznámejší človek z Rímskej ríše - Július Cézar. Wild symbolom je tu zlatý vtáčik, ktorý dokáže nahradiť všetky ostatné symboly vo výherných kombináciách, okrem Scatter symbolu. Taktiež, ak nátrafíte na viacero Wild symbolov naraz, vytvoria vlastnú výhernú kombináciu, za ktorú získate navyše ešte násobiteľ. Scatter symbol je zlatý veniec. Pomocou Scatter symbolu dokážete spustiť aj voľné kolá. Všetky výhry získané počas voľných kôl na automatovej hre Victorious sú znásobené násobiteľom výhier vo výške 3. Počet voľných kôl sú môžete počas hrania jednoducho navýšiť.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Victorious a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre