3 diamanty Monopoly big Event

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatové hry Monopoly big Event

Spoločnosť WMS Gaming sa inšpirovala jednou z najznámejších stolových hier a vytvorila automatovú hru Monopoly big Event, ktorá je výzvou pre fanúšikou tejto úžasnej hry. Ponúka 5 valcov s 20 výhernými líniami. Symboly na valcoch sú staré známe kartové symboly, ale aj symboly, ktoré poznáte zo stolovej hry Monopoly, napríklad: loď, auto, mačka a pes. Taktiež tu nájdete 2 bonusové hry ako: Big Bet a Big Event. V hre Big Bet si hráči môžu vybrať z dvoch kariet, našťastie pod oboma sa skrývajú odmeny. Big Event Vám zase ponúka točenie zadarmo a slúži tak namiesto Scatter symbolu.

Prekvapivé výhry na Monopoly big Event!

Túto hru, ktorá je populárna medzi hráčmi na celom svete si určite zamilujete. Automatové hry Monopoly big Event kombinujú výhody mnohých druhov hier, takže fanúšikovia z celého sveta si nájdu niečo pre seba.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatové hry Monopoly big Event a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre