3 diamanty Ragnarok

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatové hry Ragnarok

Automatové hry Ragnarok, ktoré prináša spoločnosť Micro Gaming sú súčasťou legendy z nórskej mytológie. Dej hovorí o boji bohov s démonmi. Hra má 5 valcov a 25 výherných línií. Podľa tejto legendy mala posledná bitka bohov ukončiť existenciu sveta. V hre Ragnarok zdarma nájdete okrem klasickým kartových symbolov aj množstvo špeciálnych symbolov ako tváre bohov prepojených s touto tématikou. Samozrejme nesmie chýbať Scatter (strom života) s Wild symbolmi (zlatá koruna), s ktorými sa dostanete do bonusových voľných kôl, alebo získate rôzne znásobené výhry. Vďaka funkcii Gamble, ktorou táto hra disponuje si môžete aktuálne vyhratú sumu ešte zdvojnásobiť.

Hrajte o úžasné výhry a splňte si tak svoje sny!

Súčasťou tejto hry sú aj funkcie ako Free spins, bonusové kolá, autoplay, ale aj progresíny jackpot. Skvelá grafika a zvukové efekty Vás na automatovej hre Ragnarok prenesú tam, kde ste ešte neboli, s možnosťou získať progresíny jackpot.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatové hry Ragnarok a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre