3 diamanty Samba de Frutas

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatové hry Samba de Frutas

Automatová hra Samba de Frutas od firmy IGT bola inšpirovaná rytmickými tancami a osviežujúcou hudbou salsy. Budete očarení retro štýlom z karnevalu v roku 1920 5 valcoch so 100 výhernými líniami, s ktorými môžete získať úžasné výhry.

So sambou si vytancujete fenomenálne výhry!

Milovníci tanca a ohnivých rytmov na tropickej pláži si užijú tento vzrušujúci karneval so skvelými výhrami na automatovej hre Samba de Frutas. Pomôžu vám aj špeciálne funkcie a symboly ako napríklad wild symbol v podobne tanečníkov samby, alebo free spin - bonusové kolá, kde môžete vyhrať až 250-krát vyššie výhry. Doprajte si skutočný zážitok so skvelým grafickým spracovaním a odneste so sebou bohatstvo, na ktoré budete spomínať celý život. V licencovaných kasínach Vás čaká skutočná výhra.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatové hry Samba de Frutas a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre