3diamanty Eggomatic

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automaty Eggomatic online

Prežite aj vy nezabudnuteľné zážitky na automatoch Eggomatic online, ktoré sa odohrávajú vo fabrike na vajíčka. Táto hra plná vzrušujúcich dobrodružstiev, ktoré vás pozývajú na farmu plnú robotických sliepok a kohútov s rôznymi vajíčkami, niekedy tiež zlatými. Vám určite prinesie mnoho zábavy a výhier, na ktoré tak skoro nezabudnete. Spoločnosť Net Entertainment rozšírila svoju kolekciu o ďalšiu hru, ktorú ponúka na piatich valcoch s neuveriteľnými dvadsiatimi výhernými líniami.

Lukratívne výhry získate hľadaným zlatých vajíčok!

Automaty Eggomatic online je hlavne zameraný na vajcia, ktoré vám prinesú nemalé výhry. Vyznačujú sa skvelo prepracovanou grafikou a hudobným sprievodom. Zbierajte svoje zlatá vajcia, len pozor, aby sa nerobili. Je však potrebné pripomenúť, že poraziť sliepky, nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať, a preto budete musieť dosť trénovať, aby dosiahli želaný výsledok.
Hra disponuje aj špeciálnymi funkciami a bonusmi, ktoré samozrejme nechýbajú a pomôžu vám získať vyššie výhry. Sú nimi: Wild symbol, Spreading Wild Egg, Free Spins Eggs, Free Spin Amounts, Coin Win Eggs, Coin Win Amounts a Surprise Egg. Zakaždým keď vyhráte, výherné sliepky začnú znášať vajíčka.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automaty Eggomatic online a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre