Výherné automaty Cash Coaster

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Cash Coaster

Výherné automaty Cash Coaster si za skutočné peniaze zahráte v licencovanom európskom kasíne menom CasinoEuro. Jackpoty v tomto kasíne sú život meniace, navyše je kasíno modul aj zákaznícka podpora v českom jazyku.

Každý z nás má určite rád zábavné parky a čas plný zábavy strávený v nich. Ak však chcete ušetriť čas strávený cestovaním a peniaze, ktoré by ste utratili na vstupenky, stačí ak ostanete doma a zahráte si tento skvelý výherný automat Cash Coaster. Je to online produkt spoločnosti IGT, ktorý má drevený dizajn v štýle old schol. Cash Coaster sa hrá na piatich valcoch a tridsiatich výherných líniách a samotné valce vyzerajú veľmi jednoducho a elegantne. Logo hry Cash Coaster je pekne zvýraznené nad valcami. Je obkolesené niekoľkými blikajúcimi svetlami, takže budete mať naozaj pcit akoby ste sa dostali späť v čase do starého Las Vegas. Počas celej hry budete mať naozaj retro pocit, pretože v podobnom duchu sú spracované aj symboly. Medzi nimi nájdete napríklad praclíky, jablká s karamelom, zmrzlinu, rôzne sladkosti, pop corn, ovocie a niekoľko sedmičiek v rôznych farbách. Výhru môžete získať aj v prípade, že nájdete sedmičky v rôznych farbách, avšak to by ich museo byť päť naraz. Wild symbol je tu podobne znázornený ako logo hry, čiže je to nápis wild, ktorý je olemovaný blikajúcimi žiarovkami. Wild symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol, aby doplnil výhernú kombináciu.

Scatter symbol je znázornený ako lístok s nápisom Free Spins a s jeho pomocou taktiež môžete získať obrovské výhry. Práve tento symbol sa nemusí objaviť na aktívnej výhernej línii na to, aby doplnil výhernú kombináciu. V základnej hre sa na valci jeden, päť alebo na oboch súčasne môže objaviť Wild symbol ako Expanding Wild symbol, teda pokryje celé tieto valce, čo Vám dáva skvelú možnosť získať ešte väčšie množstvo výhier. V prípade, že nájdete tri alebo viac Scatter ymbolov hocikde na valcoch, spustíte voľné kolá, pričom si najprv budete musieť vybrať jeden zo zobrazených troch lístkov, aby ste sa dozvedeli počet voľných kôl, ktorý ste práve získali. Takto získať môžete štyri, päť alebo aj šesť voľných kôl. Počas týchto kôl sa valce jeden a päť znova stanú Wild valcami, takže budú kompletne pokryté Wild symbolmi. Farebné lístky podobné tým, pomocou ktorých ste získali voľné kolá, sa počas nich môžu objavovať na valcoch a ak ich znova nájdete tri alebo viac, získate 6 voľných kôl navyše.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Cash Coaster a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre