Európska ruleta

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Európska ruleta

Stolová kasínova hra Európska ruleta

Európska ruleta a desiatky ďalších kasíno hier v licencovanom kasíne menom Bet365. Len kasíno s licenciou je zárukou fair play. Podpora v slovenčine, 100% bonus sú skvelé pridané hodnoty. Čísla, ktoré sa tu nachádzajú sú od jedna do tridsať šesť a jedna nula. Čísla sú striedavo zafarbené na červeno alebo čierno. Iba nula je jediné číslo, ktoré je zelené. Vaším cieľom pri tejto hre je predvídať, na ktoré z čísel dopadne gulička, keď sa ruleta dotočí. Vaše stávky môžete vkladať na samostatné čísla, farbu čísla, na ktoré dopadne, či bude číslo párne alebo nepárne alebo dokonca aj na niektorú zo skupín čísel, ktoré sú rozdelené po stĺpcoch alebo štvorčekoch. Európska ruleta má naozaj veľmi jednoduché pravidlá a priebeh hry. S európskou ruletou si môžete zarobiť fakt pekné peniaze.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Európska ruleta a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre