Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Francúzska ruleta online

Pre nových aj skúsených hráčov pripravila spoločnosť NetEnt úžasnú stolovú hru Francúzsku ruletu online, ktorá má korene až v 17. storočí vo Francúzsku. No stále má svoje čaro, ktorým ohromí nejedného hráča. Skúste si ju zahrať a aj vy a pocítite jej príťažlivosť.

Aj s menšími stávkami sa dajú vyhrať vysoké výhry!

Disponuje veľmi peknou grafikou, ktorá jej vdýchla život. Na rozvrhnutí hracích prvkov je vidieť, že pri ich návrhu bol kladený dôraz na to, aby hráč mal neustále dostatok informácií o práve prebiehajúcej hre.

Napríklad Hot a Cold čísla, vďaka ktorým máte prehľad o tom, aké čísla padali alebo nepadali v posledných kolách hry. Veľmi šikovná je aj funkcia Favourite Bets. V nej si predvolíte svoje obľúbené stávky a nemusíte ich následne vyklikávať pri každej hre.
Čo sa týka stávok, ku klasickej ponuke ruletových stávok pribudla ešte možnosť tzv. racetrack stávok. Na svoje si tak prídu aj všetci tí, ktorí pri rulete vyhľadávajú netradičné formy hrania. Treba si však dávať pozor na budget, racetrack, vie byť v tomto krutý.
Francúzska ruleta online poteší každého, kto má rád starú klasiku s modernými prvkami.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Francúzska ruleta online a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre