3diamanty Gemix

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Gemix

Žiarivé drahokamy sú na dennom poriadku vo fantastickom hracom automate GEMIX od Play´n Go. Nepatria medzi klasické valcové hry, ale majú 7 stĺpcov a 7 radov, kde sa symboly posúvajú smerom dole a tak dokážete vyhrať cenu zakaždým, keď dostanete zhluk rovnakých drahokamov a môžete pritom sledovať ich explóziu.
Ak sa stretne 5 alebo viac rovnakých symbolov kameňou vedľa seba, môžete vyhrať cenu. Čím sa objaví viac identických drahokamov vedľa seba, tým väčšiu cenu získavate. Keď sa stretne 20 drahokamov, to vám umožní vyhrať ešte viac. Pri 40 explodujúcich drahokamoch získate super náboj, ktorý znásobí vaše výhry vyhrané počas kola o 5x!
Grafika je nádherná a zvukové efekty krásne ladia s témou hry.

Jackpot ukrytý v žiarivých drahokamoch.

Hracie automaty Gemix obsahujú tri svety. Začnete v bani, prejdete k princeznej do hradu a postupne sa dostanete ku kúzelníkovi. Hra je veľmi zaujímavá. Samozrejme hra má aj známu funkciu Wild symbol, ale aj úplnu novinku, ktorou je kryštál. Funkcie vám znásobujú vašu výhru a pomáhajú sa vám dostať na vysnívaný jackpot.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Gemix a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre