3 diamanty Joker Millions

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Joker Millions

Ovocný hrací automat Joker Millions od spoločnosti Yggdrasil je pokračovaním populárneho automatu Jokerizer. V tomto automate sa môžete tešiť na veľmi vysoký progresívny jackpot. Môžete si ju zahrať na 5 valcoch a 3 radoch s 25 výhernými líniami, to znamená 15 symbolov na hracom poli, kde nájdete samozrejme Joker aj čísla 7 a rôzne ovocie. Ďalšími funkciami sú Freeze, Respin, zamrznuté symboly a progresívne jackpoty. Zakaždým, keď sa na valcoch objavia výherné kombinácie, započíta sa Vám výhra a výherné symboly zostanú primrznuté na valcoch, pričom na ostatné symboly získate RESPIN. V hre nájdete aj klasické symboly ako zvončeky, slivky, čerešne, melóny, citróny a pomaranče. Najvyššiu výhru získate vďaka šťastnej sedmičke a to až 300 násobok Vašej stávky.

Milión na účte s Joker!

Hracie automaty Joker Millions obsahujú aj zaujímavú funkciu Jackpot Spin, ktorá sa aktivuje, ak získate 5 Joker symbolov kdekoľvek na valcoch. Vyhráte okamžite 5 točení s možnosťou výhry až 2500 mincí. Pri každom točení na hracom poli zostávajú Joker symboly s výhrou na svojom mieste. Ak budete mať šťastie, môžete celé hracie pole vyplniť Joker symbolmi a získať tak možnosť progresívneho jackpotu. Máte sa na čo tešiť!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Joker Millions a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre