3diamanty Kiss

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Kiss

Gene Simmons, Eric Singer, Paul Stanley, Tommy Thayer aj v ich komiksových podobách Catman, Space Ace, Starchild a The Demon na hracích automatoch Kiss. Čaká Vás zaujímavý automat od firmy Williams Interactive s množstvom bonusov, voľných kôl zadarmo a skvelých výhier. Priamo na pódiu si vychutnávajte koncert legendárnej rockovej skupiny, kde ich členovia sa postarajú nielen o skvelú zábavu vďaka prepracovanej grafike a zvukovým efektom, ale aj o množstvo výhier prostredníctvom množstva špeciálnych symbolov, ktoré sú už pripravené pre vás.

Zaspomínajte si na ich hity zo 70-80 rokov 20 storočia, ktoré prinášajú úchvatné výhry.

Na hracom automate Kiss okrem strieborných kartových symbolov J, Q, K a esa uvidíte tiež množstvo kariet z prostredia Rock´n Rollu a jednotlivých členov tejto hudobnej skupiny. Kiss sa od tých iných líši najmä tým, že má dve sady valcov spolu so 100 výhernými líniami. Máte sa na čo tešiť!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Kiss a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre