3diamanty Marvellous Mr Green

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Marvellous Mr Green

The Marvellous Mr Green hrací automat ponúka hráčom celkom päť valcov, na ktorých môžeme napočítať dvadsať výherných línií, vďaka ktorým získavate ďalšie skvelé výhry. Hra vyhodnocuje výhru zľava doprava, a k zisku výhry tak potrebujete aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba. Samozrejmosťou sú tiež bonusové symboly. Prvým je KLOBÚK, ten môže nahradiť akýkoľvek iný symbol práve tak, aby vznikla bonusová kombinácia. Druhým bonusovým symbolom sú MINCE, ktoré vám zasa darujú možnosť zatočiť si výherným automatom niekoľkokrát úplne zadarmo. Posledným bonusovým symbolom je ZLATO, ktoré vám daruje až 2 000 kreditov na hrací účet úplne zadarmo! Aby toho nebolo málo, The Marvellous Mr. Green ponúka tiež možnosť násobenie výhier, a to 2x, 3x a alebo 5x.

Jednoduchá hra s luxusnými odmenami!

Zabávajte sa aj prostredníctvom hlášok na hracom automate Marvellous Mr Green ako napríklad: Tento klobúk robí z muža džentlmana! Len málo vecí je dobrodružstvom. Džentlman hraje podľa pravidiel. Užite si to najlepšie zo života. Vitajte doma u úžasného Mr Greena.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Marvellous Mr Green a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre