3diamanty Joker Jester

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty online Joker Jester

Opona bábkového divadielka s detskými motívmi sa práve začína a vy ste jej divákom no zároveň hráčom na hracom automate online Joker Jester. Je produktom spoločnosti NextGen Gaming. Hra ponúka 5 valcov a 25 výherných línií, pričom na jednu z nich môžete vložiť iba jednu hernú mincu. Užívajte si divadielko plné zábavných situácií a kombinácií výhier s množstvom symbolov a bonusových hier.

Odneste si čo najviac z bábkového divadla!

Komediálne predstavenie, kde nesmie chýbať šašo, ktorý zároveň stvárňuje Wild symbol. Ďalej môžeme na hracom automate online Joker Jester získať voľné zatočenia, bonusové hry a hazardnú hru.
Prvá bonusová hra sa aktivuje náhodne počas hrania základnej hry, väčšinou na konci konkrétneho kola. Ak sa aktivuje, Jester preskočí valce a jeden zo symbolov premení na Wild symbol, čo Vám prinesie vyššiu šancu na výhry.
Druhá bonusová hra sa aktivuje, ak sa na valcoch 3, 4 alebo 5 zobrazí symbol sudu. Ak sa to stane, prenesiete sa na druhú hernú obrazovku, na ktorej bude zobrazených desať sudov a Vašou úlohou bude si jeden vybrať, pričom za každý môžete vyhrať okamžitú finančnú odmenu. Ak si vyberiete sud, v ktorom bude skrytý Jester, hra sa pre Vás končí a vraciate sa na základné valce.
Tretia bonusová hra sa aktivuje ak nájdete na valcoch 1, 2 alebo 3 symbol košíka s vajíčkami. Ak sa to stane, presuniete sa na druhú bonusovú hru, kde bude Jester žonglujúci s vajíčkami. Vašou úlohou bude mu hádzať ďalšie vajíčka. Zakaždým, keď sa vám podarí mu nejaké prihrať, zvýši sa Vám násobiteľ výhier. Jeho aktuálnu hodnotu môžete vidieť na pravej strane hernej obrazovky. Predtým, ako hodíte vajíčko Jesterovi si môžete vybrať výšku odmeny, ktorú získate ak sa hod podarí + bude znásobená násobiteľom výhier podľa jeho aktuálnej hodnoty. Ak Jesterovi Vaše vajíčko spadne, stratíte aktuálnu hodnotu násobiteľa výhier, ktorú ste už získali. Ak však dosiahnete násobiteľ výher 10, 25 alebo 100, to bude najspodnejšia hranica, pod ktorú už neskôr nebudete môcť spadnúť.
Začni hru

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty online Joker Jester a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre