3démanty Sea of Tranquility

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Sea of Tranquility

Dej hracieho automatu Sea of Tranquility sa ohohráva na mori, ako už vyplýva z názvu, kde sa na valcoch striedajú motívy morskej panny, lode, kompasu, čarovného poháru s odkazom, bonusového mesiačika a karty Wild v podobe meteoritu. Williams Interactive ponúka túto hru na piatich valcoch, troch radoch s tridsiatimi výhernými líniami. Vďaka úžasne spracovanej grafike a príjemnej hudobnej atmosfére sa ocitnete na hladine mora počas krásnej letnej noci. Počas tejto čarokrásnej plavby loďou si užívajte ponuku špeciálnych symbolov, ktoré prostredníctvom tejto hry môžete získať.

Vyhliadkova plavba s mega jackpotom!

Wild (divoká karta), Free Spins (otočenia zadarmo), Bonusy ako aj špeciálna funkcia s názvom Close Enough Area (blízka oblasť) sú pripravené znásobiť vaše výhry na hracom automate Sea of Tranquility. Close Enough Area sa aktivuje pri každom zatočení valca. Ak sa v tejto oblasti objavia symboly Wild alebo Bonus, rozšíria sa na celú obrazovku.

Spusti hru

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Sea of Tranquility a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre