3diamanty Tales of Krakow

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Tales of Krakow

Zaži vzrušujúce dobrodružstvo pri stávkach na hracom automate Tales of Krakow od spoločnosti Net Entertainment. Každý štát na svete má mesto so zvláštnou históriou. Prostredníctvom tejto hry sa presunieme do stredoveku, kde sa diali zvláštne udalosti. Táto hra Vás prenesie do magického sveta obývaného čudnými stvoreniami.

Dobýjajte mesto Krakow.

Na piatich valcoch a tridsiatich riadkoch si môžete tvoriť výherné kombinácie z rovnakých symbolov. Symbolmi na hracom automate Tales of Krakow sú rôzne rozprávkové stvorenia. Diabol - je Wild symbol a symbol scatter predstavuje Kráľ Boleslav.
Taktiež môžete získať bonusovú hru pri aktivácii troch a viac špeciálnych symbolov. Je v nich nutné rozbiť dračie vajce a tím získať výhru. A keď získate tri alebo viac symbolov Scatter hráčom dostupná príležitosť hrať nejaký čas zadarmo.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Tales of Krakow a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre