3 diamanty Today´s Weather

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Today´s Weather

Kto z nás by nesledoval, aké môžeme očakávať počasie na nasledujúce dni? Skoro každý to sleduje, lebo počasie ovplyvňuje naše pracovné dni, či dni relaxu a podľa toho sa riadime, ale aj cítime. Tentoraz si počasie môžeme vyskúšať predpovedať sami a to prostredníctvom hracieho automatu Today´s Weather na piatich valcoch s dvadsiatimi piatimi výhernými líniami, ktoré sú produktom známej firmy Genesis Gaming, so skvelou grafikou a bonusmi, vďaka ktorým budete získavať obrovské výhry. Pozadie hry sa mení podľa toho, či je deň, vtedy vypĺňa valce denná obloha, alebo je noc a zahľadíme sa do tmavej nočnej oblohy plnej rozžiarených hviezd.

Dnešná predpoveď prináša obrovskú výhru, len pre Vás!

Hrací automat Today´s Weather ponúka aj herné bonusy akými sú napríklad Wild a Scatter symboly, štyri rôzne bonusové hry spojené s počasím. Za symbol dažďa získate päť voľných kôl, v ktorých nájdete jeden až pätnásť Wild symbolov na valcoch. Za symbol slnka získate voľné kolá v počte 10, 15 alebo 20 s násobiteľmi výher 2 3, 5 alebo 10. Za symbol snehu osem voľných kôl so sticky wild symbolmi. Symbol vetra prináša päť voľných kôl so stacked Wild symbolmi.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Today´s Weather a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre