3 diamanty Wheel of Fortune

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Wheel of Fortune

Firma IGT predstavuje zábavný automat so skvelými výhrami na piatich valcoch s tridsiatimi výhernými líniami. Ide o hracie automaty Wheel of Fortune, ktoré sú inšpirované hrou kolesom šťastia. Nie je to len taký obyčajný automat, na pozadí hracej plochy vidíme koleso šťastia a v hre je cítiť dávku luxusu. Klasickými symbolmi sú ovocie ako čerešne, banán, pomaranč, slivka a jablko, ale stretnete tam aj luxusné predmety, ako napríklad jachta, kabriolet a diamantový prsteň. Taktiež obsahuje špeciálne funkcie a symboly Wild, Scatter. Samotný Scatter symbol predstavuje koleso šťastia, ale nesmú chýbať ani voľné kolesá a dve bonusové hry. Môžete vyhrať tiež progresívny jackpot a funkciou Free spin, kde si môžete znásobiť vašu výhru.

Vytočte si svoj progresívny jackpot!

3D grafické spracovanie s kvalitnou jazzovou hudbou si hráči vychutnajú hracie automaty Wheel of Fortune, s ktorými sa budete cítiť ako na skutočnej zábavnej šou. Táto hra s množstvom funkcií Vám prinesie výhru, o ktorej ste doposiaľ len snívali v našich kasínach s licenciou aj za skutočné peniaze.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Wheel of Fortune a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre