3 diamanty Wishing you fortune

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Wishing you fortune

Možnosť objavovať nové veci na hracom automate Wishing you fortune od Williams Interactive na piatich valcoch, štyroch radách s neuveriteľnými 1024 výhernými líniami. S bohatou čínskou tradíciou máte množstvo príležitostí ako získať fantastické ceny a prémie, ktoré Vám môžu zmeniť budúcnosť. V tejto hre oceníte určite kvalitné grafické spracovanie, kde kulisu hracej plochy stvárňuje hviezdna obloha so žiarivými farebnými čínskymi lampášmi a zlatý drak (Golden Dragon) lietajúci po oblohe.

Lietajúce lampióny splnia Vaše želania!

Symbolmi na hracom automate Wishing you fortune okrem základných kartových sú napríklad japonské bonsaje, žaby a ikona Poker, ale nájdete aj špeciálne symboly ako Wild, Bonus, Festival Wheel a Fortune Reel Trigger. Tieto špeciálne funkcie umožňujú rôzny počet točení zdarma, ktorými získavate vysoké výhry. Môžete si ju zahrať pre zábavu, ale aj za reálne peniaze a tak si splniť sny, po ktorých tak dávno túžite!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Wishing you fortune a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre