Wizard of Gems

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Wizard of Gems

Čarodejník na hracom automate Wizard of Gems od spoločnosti Play´n Go prináša plno zábavy a atrakcií, na ktoré sa môžu tešiť všetci hráči. Táto hra ponúka cenné poklady v podobe drahých kameňov, ktorými je zdobená celá hracia plocha, ktoré padajú zhora a tak tvoria výherné kombinácie na piatich valcoch s dvadsiatimi výhernými líniami. Bohato zdobená a skvelo animovaná hra predstaví aj viacero špeciálnych symbolov, ako napríklad Wild symbol, ktorou je samotná kniha kúziel a Scatter symbol je hviezda. Symbol Wild nahrádza všetky ostatné symboly s výnimkou symbolu Scatter pre vytvorenie výhernej kombinácie. Ďalej ponúka Multiplikátor, ktorý znásobí vaše výherné kombinácie a to zatočeniami zadarmo.

Pričarujte si atraktívne výhry!

Trbietavé drahé kamene rôznych tvarov a farieb Vám prinášajú kúzelné výhry, ktoré očaria nejedného hráča. Hracie automaty Wizard of Gems si môžete zahrať pre zábavu - zadarmo, alebo v našich licencovaných kasínach, kde sú pripravené skutočné peniaze.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Wizard of Gems a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre