3diamanty Max Damage

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Online hra Max Damage

S online hrou Max Damage sa ocitnete na bojisku priamo vo vesmíre, kde budete čeliť vesmírnym lodiam a iným telesám, ktoré Vás chcú odstreliť. Brániť musíte seba, ale aj celú planétu Zem, a nesmiete dovoliť, aby mimozemšťania ovládli našu planétu. Čím viac telies trafíte, získate vyššiu odmenu. Ovládať túto hru budete šípkami doprava a doľava, čím sa pohybujete po planéte Zem a strieľať môžete medzerníkom, určite ním nešetrite!

Bojujte o svoje výhry!

Za každú zostrelenú loď na hre Max Damage získavate 25 násobok svojej stávky. Hra ponúka 9 levelov, môžete získať aj bonusové kolá. Vašou úlohou bude pokúsiť sa zničiť Bossa mimozemšťanov. Ak sa Vám toto podarí, Vaše výhry v ďalších kolách sa budú násobiť ešte o väčšie číslo, ktoré však bude náhodne vybrané. Počas hry sa Vám môže podariť získavať niekoľko bonusov, ako napríklad životy, štíty, či vylepšenia zbraní.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Online hra Max Damage a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre