3diamanty Esquelete Esplosivo

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Esqueleto Esplosivo

Esqueleto Esplosivo na výherných automatoch od spoločnosti Net Entertainment, ktorá vytvorila tak netradičnú hru na námety mexického sviatku Dňa mŕtvych, ktoré kostlivci oslavujú ohňostrojmi. Samozrejme tam stretnete lebky a kostlivcov, ale aj skvelú mexickú hudbu. Svojou úžasnou grafikou vás iste osloví a zabavíte sa pri nej.

Netradičné oslavy mexického svietku Dňa mŕtvych s excelentnými výhrami!

Automat je založený na padajúcich symboloch, nenájdete tam klasické valce. Má 5 "valcov", každý v podobe ľudskej kostry, na ktoré práve padajú symboly lebiek rôznych farieb a vytvárajú tak na 17 výherných líniách výherné kombinácie. Po získanie výhry sú výherné symboly nahradené novými, alebo na ich miesto spadnú tie symboly, ktoré boli v predchádzajúcom roztočení nad nimi. Toto pokračuje tak dlho, kým vytvárate víťazné kombinácie. Navyše s každou výherné kombináciou sa k slovu hlási násobiteľ, ktorý sa pri každej výhre zvýši o jednu úroveň. Jednotlivé úrovne sú násobené x1, x2, x4, x8, x16 až x32.

Na pozadí hracej plochy môžeme vidieť lampónmi vysvietené námestie, kde sa v noci oslavuje netradičným spôsobom.
Na hracích automatoch Esqueleto Esplosivo nechýba tiež Explosive wild symbol, ktorý zastupuje všetky ostatné symboly a zároveň vždy pri každom jeho objavení vyhodí do povetria všetkých 8 najbližších okolitých symbolov, čím Vám dáva novú šancu na výhru.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Esqueleto Esplosivo a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre