Family Guy

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Family Guy

Postavičky zo známeho televízneho seriálu - obyvatelia Quahog sú tu, aby vám pomohli vyhrať nejaké veľké ceny v tomto výhernom automate Family Guy od IGT. S obľúbenou rodinkou Griffin Vás čaká veľa zábavy na piatich valcoch a troch riadkoch. Na hracom poli je pre vás pripravených okrem postavičiek milej rodinky množstvo funkcií a bonusov akými sú: Wild symbol predstavuje ikona rodinky, World bonus, tým získavate točenia zdarma, ďalším je Drunk Calm bonus je násobiteľom výhry, Chicken Fight Bonus, Lois’ Hot Free Spins, ktorým získavate 10 točení zadarmo.

Bez výhry neodíjdeš!

Počas hry Vás budú zabávať hlášky jednotlivých členov rodinky Griffin. Užívajte si zábavné scény so skvelo prepracovanou grafikou aj zvukom na výhernom automate Family Guy.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Family Guy a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre