3diamanty Fruit shop

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Fruit shop

Nákup v supermarkete plného ovocia na výhernom automate Fruit shop, ktorý predstavuje firma NetEnt na piatich valcoch s pätnástimi výhernými líniami. Šťavnaté kúsky ovocia, plné vitamínov si vyberajte podľa chuti, farby, čerstvosti, alebo podľa nálady, hlavne neváhajte, lebo vďaka tejto hre a množstvu funkcií a symbolom môžete získať výhry, s ktorými zmeníte svoj život.
Jediným špeciálnym symbolom je Wild (predstavuje ho logo-Fruit Shop Logo). Funguje rovnako ako vo väčšine ostatných hrách, že je možné nahradiť akýkoľvek iný symbol pre dokončenie výherných radov. Okrem toho všetky výhry pomocou Wild sa zdvojnásobujú.

Dopĺňajte vitamíny a vyhrávajte!

Taktiež obsahuje inovácie ako napríklad roztočenia zadarmo. Výherné automaty Fruit shop sú veľmi zábavné, môžete si ich zahrať zadarmo, alebo za skutočné peniaze v licencovaných kasínach. Šťastie je vo vašich rukách.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Fruit shop a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre