3iamanty Giant Panda

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Giant Panda

Výherné automaty Giant Panda Vás zavedú do pokojnej a zelenej čínskej džungle, kde žijú krásne pandy. V tejto neporušenej prírode si nažívajú tieto zákonom chránené zvieratá, ktorých už nie je na svete tak veľa, preto sú aj veľmi vzácne.

Teší sa na vás veľká Panda s vysokými výhrami!

Firma Micro Gaming ponúka tieto výherné automaty Giant Panda na 5 valcoch s neuveriteľnými 243 spôsobmi výhier. So svojou ohromujúcou grafikou a množstvom zábavných funkcií budete vnímať, akoby ste sa pandy doslova dotýkali. Okrem základných kartových symbolov stretnete aj mnoho ďalších funkcii ako sú: Lucky Nude, Collect a Wild, Brilliant Wilds.
Rovnako ako väčšina ostatných Wilds, môžu nahradiť akýkoľvek iný symbol. Ďalej tu máme krásne Panda oko, ktoré umožňuje otáčania zadarmo. Vysoká šanca na výhru, s nízkou odmenu, alebo naopak?

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Giant Panda a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre