3 diamanty Guns N´Roses

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Guns N´Roses

Kto by nepoznal svetoznámu rockovú skupinu Guns N´Roses? Aj keby ste neboli ich fanúšikmi, ich úžasné hity určite poznáte. Na výhernom automate Guns N´Roses si dokonca môžete vybrať ten váš obľúbený hit, ktorý Vás bude hrou sprevádzať. Hra od spoločnosti NetEnt ponúka 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií, na ktorých nechýbajú bonusy, špeciálne symboly ozdobenými ružami a množstvo iných náhodných funkcií ako: Wild Symbol, Bonus Wheel, The Crowd-Pleaser Bonus Game, Encore Free Spins, Appetite For Destruction Wild, Legend Spins a Solo Multiplier.
Na hracom poli, sa môžete stretnúť okrem základných kartových symbolov, aj s hviezdami tejto kapely.

Koncert plný výhier!

Budete cítiť tú vzrušujúcu atmosféru, akoby ste boli skutočne na koncerte, kde počuť ovácie divákov a vidieť ohňostroje, keďže sa nešetrilo zvukovými efektami a výnimočne spracovanou grafikou.
Užite si skvelý zážitok a vysoké výhry s výherným automatom Guns N´Roses!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Guns N´Roses a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre