King of Slots

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty King of Slots

Nevšedný zážitok aj vďaka úžasnej grafike a symbolom na výhernom automate King of Slots ponúka spoločnosť NetEnt na 5 valcoch, 3 radách s 25 výhernými líniami. Okrem tradičných hracích kariet tu nájdete aj čerešne, citróny, melóny a koruny a špeciálne symboly sú znázornené ako drahokamy, wild symbolom je kráľovská koruna a diamantový prsteň stvárňuje Scatter symbol. Máte šancu hrať až 2 bonusové hry, viac možností znamená vyššia výhra. Najväčším lákadlom voľných kôl sú zrejme trojnásobné výhry počas celého ich priebehu. Určite nechýbajú ani voľné roztočenia zadarmo, ktoré získate ak natrafíte na 5 a viac Scatter symbolov.

King of Slots rozhodne stojí za vyskúšanie!

Novinkou výherného automatu King of Slots je funkcia Sticky Win, ktorú možno poznáte, je aktivovaná v okamihu, keď vytvoríte víťaznú sériu, ktorá má tri a viac symbolov. Pozícia s aktívnymi výhernými symbolmi sa pevne ukotví a všetky valce sa znovu roztočia s cieľom získať vyššie výhry. Kým dochádza k nasledujúcim výhram, tak sa valce neustále opätovne roztáčajú. Keď už ale nové výhry pri opätovnom roztočení nedosiahnete, tak funkcia Sticky Win skončí. Vďaka všetkým týmto funkciám môžete v jednom roztočení vyhrať až 750 000 mincí!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty King of Slots a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre