Lady Robin Hood

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Lady Robin Hood

S touto hrou sa ocitnete vďaka úžasnej grafike a zvukovým efektom priamo v Sherwoodskom lese, kde Vám ponúkneme príbeh, čo sa tam naozaj stalo. Zažívajte dobrodružstvo s Lady a jej hrdinami, ktorý bojujú o svoje bohatstvo. Hľadajte tie správne chodníčky, ktoré Vás navedú k vytúženej výhre. Výherné automaty Lady Robin Hood rozdávajú bohatým aj chudobným. Na tejto päť valcovej hre nájdete 40 výherných línií a niekoľko bonusových symbolov ako je napríklad symbol Wild Free Games alebo Wild, ale aj klasické kartové symboly 10, J, Q, K, A. Hra obsahuje aj symboly mincí, šípy, krčah piva aj samotnú Lady. Ďalším symbolom je Target, pri ktorom hrdinka vystreľuje šípy a symbol LRH, s ktorým získate voľné spiny.

Odvaha a trpezlivosť prinesie vysnívanú odmenu každému!

V Sherwoodskom lese plnom nástrah zabojujte o svoje šťastie, ktoré dosiahnete len na výhernom automate Lady Robin Hood, ktorú si môžete zahrať zadarmo, len pre zábavu, alebo za reálne peniaze.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Lady Robin Hood a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre