3diamanty Mega Joker

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Mega Joker

Výherné automaty Mega Joker vyvinuté firmou NetEnt majú jednu zvláštnosť, keďže ponúkajú dva valce 3x3 a umožňujú hrať v základnom režime, rovnako ako v režime Supermeter spolu s dvadsiatimi výhernými líniami. V hre je dôležité dostať sa z tzv. Základnej hry, v ktorom sa točia valce na spodnej polovici automatu. Tu dosiahnuté výhry sa po opätovnom stlačení tlačidla štart automaticky prepíšu do vrchnej polovice automatu a začína "hra hore". V tejto časti hry automatu hráte už o väčší stávky než tomu bolo v hre dole.

Atraktívny progresívny jackpot čaká na svojho majiteľa.

Hra umožňuje pestrú paletu rôznych možností pre stávky. Ak sa Vám podarí na jednej výhernej línii nájsť tri zhodné symboly, postupujete do takzvanej vyššej hry. Vo výhernom automate Mega Joker sú klasickými symbolmi ovocie ako napríklad čerešne, citróny, melóny a šťastné sedmičky a nesmie chýbať samozrejme Žolík. Vďaka modernej technológii je táto hra neobvyklá a umožňuje získať aj náhodný progresívny jackpot, ktorý sa neustále zvyšuje a je v tejto hre veľmi atraktívny.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Mega Joker a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre