3diamanty Lost Island

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty online Lost Island

Odhaľte tajomstvá, ktoré prináša zabudnutý ostrov prostredníctvom spoločnosti Net Entertainment na výherných automatoch online Lost Island. Navštívte ho a prežijete nezabudnuteľné chvíle plné záhad a prekvapení, s množstvom skvelých výhier. Hráči majú k dispozícii 5 valcov a 20 výherných línií. Zabudnutý ostrov ale ukrýva staroveké artefakty, ktoré majú nevyčísliteľné hodnoty.

Dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda!

Taktiež na výhernom automate online Lost Island môžete nájsť poklady záhadného kmeňa. Hra obsahuje klasické kartové symboly, ale aj Wild symbol, ktorým je lotosový kvet, multiplikátory a točenia zadarmo. Wild symbol nahrádza všetky ostatné symboly, ale má i jednu špeciálnu vlastnosť naviac, a to, že zaisťuje, že výsledná výhra sa vynásobí určitým násobkom. To znamená, pri získaní 5 Wild symbolov je výhra až 5 násobná.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty online Lost Island a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre