3diamanty Ring the Bells

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Ring the Bells

Netradičné výherné automaty Ring the Bells od firmy Play´n Go predstavujú svoje úžasné bonusové funkcie svojim fanúšikom na troch valcoch a ôsmych výherných líniách. V plnej nádhere aj s tradičnými symbolmi ovocia ako napríklad citróny, jablká, ananásy, jahody a niekoľko symbolov sedmičiek. Medzi špeciálne symboly patria zvončeky a zlaté tehly, ktoré spúšťajú bonusové hry. Takzvaný zvonkový mód spustíte, ak nájdete päť alebo viac symbolov zvonce kdekoľvek na valcoch a získate tak niekoľko bonusov, ktoré závisí na tom, koľko zvončekov sa na valcoch objaví. Aby ste sa mohli dostať do druhej bonusovej hry, ktorú spustíte zlatými tehlami, musíte mať aktívnych všetkých osem výherných línií. V tom prípade, ak nájdete tri alebo viac symbolov zlaté tehly na valcoch, bonusová čiastka, ktorá je zobrazená v ľavom hornom rohu sa zvýši. Získate ju v tom prípade, ak nájdete všetkých 9 symbolov zlaté tehly. Ale najlákavejším bonusom je progresívny jackpot, ktorým môžete získať naozaj zaujímavé výhry.

Nepremeškajte skvelý progresívny jackpot.

Výherné automaty Ring the Bells vám ponúkajú tiež roztočenia zadarmo, masívne výhry, ktoré možete odomknúť tým, že natrafíte na špeciálnu kombináciu na valcoch. Táto hra Vás v každom smere prekvapí, hoci by ste to nikdy nečakali. Môžete si ju dopriať pre zábavu, ale aj za reálne peniaze v kasínach s licenciou.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Ring the Bells a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre