3diamanty Excalibur

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné hracie automaty Excalibur

S výherným hracím automatom Excalibur sa prenesieme do stredoveku a doby kráľa Artuša, jeho legendárneho meča a stretneme aj jeho rytiersku družinu. Všetci sa stretávali na hrade Kamelot. Táto hra bola vytvorená na základe britských legiend, ktorou sa inšpirovala aj firma NetEntertainment a ponúka ju na piatich valcoch s dvadsiatimi výhernými líniami.

Príďte si vybojovať a zmerať svoje sily!

Samotný kúzelný meč Excalibur, kráľ Artuš a jeho manželka Guinevere, čarodejník Merlin, rytier Lancelota, čarodejnica Morgana a ich syn Mordred, pani z jazera budú predstavovať symboly, ale aj rôzne tradičné kartové symboly označené číslami a písmenami na kovových štítoch. Kúzelný meč Excalibur je najdôležitejším symbolom výherných automatov Excalibur, keďže predstavuje symbol Wild, on môže nahradiť akýkoľvek iný, aby bola nájdená výherná kombinácia, ktorá znásobuje výhru. Ďalším špeciálnym symbolom je Scatter symbol, predstavuje ho kalich, ten dáva možnosť získať voľné kolá. Výherné hracie automaty Excalibur Vás vezme späť do času a miesta mágie a romantiky.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné hracie automaty Excalibur a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre