3 diamanty Robyn

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné hracie automaty Robyn

Výherný hrací automat Robyn vytvorený spoločnosťou Genesis Gaming je ideálny automat pre všetkých hráčov. Témou hry je animované dobrodružstvo mladej Robyn, ktorá bojuje zo zlou kráľovnou. Grafika výherného automatu je perfektná a hudobné prevedenie Vás vtiahne do lesa. Pridajte sa k mladej Robyn, dobre zamierte šípom a zostreľte všetky dostupné výhry, ktoré toto dobrodružstvo ponúka.

Získajte späť bohatstvo mladej Robyn!

Hra obsahuje 5 valcov s 25 výhernými radami. Ponúka úžasných 243 spôsobov výhry. Okrem kartových symbolov nesmú chýbať symboly predstaviteľov príbehu a to zlá kráľovná, princ, kôň a samozrejme krásna Robyn. Ďalšími symbolmi sú Scatter, Wild, Wildarrow a až 12 točení zadarmo, ale aj 2 bonusové prvky.
Kombinácie vysokých výhier na výhernom hracom automate Robyn sa dajú získať ak natrafíte na špeciálne symboly. Doprajte si zahrať pre zábavu alebo za skutočné peniaze v našich kasínach.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné hracie automaty Robyn a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre