X-Men

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

X-Men

Výherné Jackpot automaty X-Men a desiatky ďalších jackpotových výherných automatov v kasíne s medzinárodnou platnou licenciou Bet365 po slovensky a so slovenskou zákazníckou podporou. Obrovské jackpoty čakajú na skutočného hráča.

X-MEn je pôvodný názov Tíu super hrdinov z Marvelovských filmov. Playtech priniesol týchto super hrdinov na valce týchto nových výherných jackpot automatov X-Men. X-Men sú „produktmi“ vedca profesora Xaviera a sú nazvaní X-Men kvôli X-génu, ktorý sa im dostal do krvi a pridal im super silu, aby mohli bojovať so zlom. V tomto video automate určite nájdete postavy z filmu ako samotný profeor Xavier, Wolverine, Nighcrawler, Storm a aj niekoľko kyklopov. Tieto postavy budú bojovať so zlom v podobe bratov mutantov, na ktorých čele je Magneto. Ostatní záporní hrdinovia sú napríklad Rogue, Mystique, Sabretoth a Juggernaut. Wild symbol v tomto video automate je znázornený jednoduchým nápisom wild a á svoju tradičnú funkciu, teda dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol, aby doplnil výhernú kombináciu. Logo video automatu X-Men je zároveň aj Scatter symbolom.

Práve tento symbol Vám môže priniesť štedré výhry, pretože na to, aby doplnil výhernú kombináciu sa nepotrebuje objaviť na aktívnej výhernej línii. Všetky symbol, ktoré sa nachádzajú na valcoch sú sprevádzané charakteristickými animáciami, napríklad Scatter symbol začne rotovať keď oplní výhernú kombináciu a wild symbol sa premení na názornú mutáciu génov. Animácie pri ostatných symbolov prevažne filmových hrdinov sú prepojené s ich špeciálnymi schopnosťami. Všeobecne najlepšia animácia tu je pre Mystique, ktorá dokáže meniť svoju podobu. Jej obrázok sa začne meniť na obrázky ostatných hrdinov, čo je veľmi zaujímavé, avšak aj dostatočne mätúce. Všetky symboly kyklopov majú tiež zábavnú animáciu a to, ak sa objavia v akejkoľvek výhernej kombinácii, z očí im idú červené prúdy svetla, čo je naozaj ohromujúce hlavne pre hráčov, ktorí nepoznajú komiksový príbeh X-Men. Posledná zaujímavá animácia, ktorá stojí za spomenutie sa prejavuje pri postavičke menom Nightcrawler, ktorá má schopnosť zmiznúť a tak mizne zo svojho miesta a objavuje sa na iných v prípade, že dotvorí výhernú kombináciu. Už hneď na začiatku hry si určite všimnete, že vo video automate X-Men nenájdete žiadnu podkladovú hudbu, ktorá by Vás hrou sprevádzala. Avšak počas voľných kôl, ktoré môžete spustiť jednoducho pomocou troch,

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

X-Men a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre