3diamanty Playboy

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Playboy

Už samotný názov nám hovorí, že to bude niečo výnimočné! Na hracom automate Playboy aj vďaka úžasnej grafike, ktorú ponúka táto hra to naozaj vrie. Spoločnosť Microgaming vydala novú verziu tejto hry, ktorú si môžete zahrať zdarma pre zábavu, alebo za skutočné peniaze v našich licencovaných kasínach. Tentoraz sa jedná o multiplayer verziu, ktorá spája hráčov pri hre omnoho viac. Nehrajú totiž proti sebe, ale spoločne sa snažia pokoriť automat a vyhrať čo najviac v bonusových hrách.

Vaša playmeyt roznáša božský jackpot.

Okrem klasických kartových symbolov na hracom automate Playboy nájdete aj obrázky s motorkou Harley Davidson, taliansky kabriolet, zaľúbený párik a symbol časopisu Playboy. Ak sa Vám podarí získať všetky výhry patriace k jednému symbolu aj Scatter symbolu, postupujete do ďalšej úrovne. Každá sexi modelka ponúka iný bonus, to je na hracom automate Playboy ešte viac erotické. Ak to dotiahnete až do Playboy klubu s hracím automatom Playboy, čakajú na Vás ďalšie Feature-bonusy. Naplnením jednej výhernej línie, plní aj tu svoju funkciu nahrádzania ostatných symbolov, okrem Scattera. Scatter-symbol je samotný časopis Playboy.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Playboy a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre